tattoo iris
Главная » 2015 » Апрель » 26 » ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ ВІД ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МАЙСТЕРНІ "TOUR de FORCE"
15:39
ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ ВІД ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МАЙСТЕРНІ "TOUR de FORCE"

Більше 4-х років тому розпочала свою діяльність Танцювальна Майстерня "Tour de Force"! Основним завданням майстерні було знайомство з новими танцювальними стилями, які досі не були представлені в нашому місті. Ми починали поступово: ділилися своїм досвідом і розвивалися разом з вами! Ми знайомилися з людьми, які по-справжньому люблять танець, які присвятили цьому все своє життя, всі сили і терпіння і зараз є викладачами "Tour de Force". З упевненістю можна сказати, що це професіонали своєї справи. Це підтверджено їхнім досвідом, їх роботами, їх досягненнями.

 

 

Танцювальна майстерня з кожним роком розвивається, демонструє свою роботу тим, кому не байдуже культурне життя міста, а ті, кому танець особливо близький, танцює з нами! Нам важлива думка кожного, оскільки ще є до чого прагнути!

Ми любимо і цінуємо кожного, хто починав з нами і хто є з нами зараз! Ми раді бути прикладом для інших, а головне - відкритими для нових, що пізнають танець, людей!

Хоч з нами і нелегко, але це, насамперед, робота над вихованням самого себе, свого внутрішнього "я"!

Атмосфера в "Tour de Force" спонукає до інтенсивної, безперервної роботи, яка обов'язково приносить плоди! Вірте у себе разом з нами!
Ваш tdef! )" - тренери Ольга Тихончук, Аліна Свінцицька, Каміла Мірзалієва, Зоріна Нозімова, Артем Кондратьев, Танцювальна майстерня "Tour de Force".

Дата: 26 квітня

Початок: 18-00
Вхід - за запрошеннями: 0639427771.

Категория: ТАНЕЦ | Просмотров: 618 | Добавил: Про100людин | Теги: танец, Концерт, шоу, Tour de Force | Рейтинг: 0.0/0