tattoo iris
Главная » 2014 » Декабрь » 17 » ТРОЄ ЗІЛЛЯ- Інтерактивний арт-фольк зі Львова!
11:50
ТРОЄ ЗІЛЛЯ- Інтерактивний арт-фольк зі Львова!

Унікальна можливість для кожного слухача взяти участь у виступі і зіграти разом з музикантами! Троє Зілля - це етнічні мотиви, джазові гармонії та різнобарвні ритми народів світу. Гурт створює нові аранжування до українських народних пісень та виконує їх з бандурою, клавішами, дарбукою, джембе, мелодикою та різними маленькими інструментами. Гурт виник менше року тому (у січні 2014 року), вже виступивши на цьогорічній "Країні мрій" та неодноразово у Польщі. Утім, проект важко назвати молодим, адже учасник і учасниці тріо (Анастасія Войтюк, Ірина Лобанок, Станіслав Кирилов) вже не один рік грають у різних фольк-колективах і відомі завдяки іншому своєму проекту - "Cherry Band" (Львів).
 


У жовтні-листопаді гурт взяв участь у двох культурних заходах: записав серію українських пісень для підручника з української мови та відіграв 9 концертів в рамках акції «10 концертів FOR FREE» у Львові починаючи від виступів для дітей, збором коштів на АТО, спільним заходом Flur & Folk і закінчуючи клубними музичними вечорами. Цю акцію учасники гурту вигадали самі через бажання грати і знайомитися з тими, кому їхня музика цікава.

Учасники гурту проводять музичні тренінги для дітей та дорослих щоб познайомити їх з основами ритму і створити спільну інтуїтивну імпровізаційну (без нот) музику.

На концертах гурт грає та спілкується з публікою. Тому приносьте з собою музичні інструменти (шейкери, дитячі ксилофони, трикутники - будь-що, що видає звуки), в кого не буде інструменту - ми поділимось. 
Приходьте! Буде весело :)

Побачити гурт можна тут:
https://www.facebook.com/troyezillia

https://soundcloud.com/troye-zillia

https://www.youtube.com/troyezillia

17 грудня – Житомир

Квитки по 35 грн перед концертом
Довідки за тлф. 098-106-23-99. 

Категория: КОНЦЕРТЫ | Просмотров: 222 | Добавил: Про100людин | Теги: ТРОЄ ЗІЛЛЯ, Концерт, арт-фольк | Рейтинг: 5.0/1