tattoo iris
Главная » 2014 » Май » 18 » Творча зустріч з Іваном Богданом (18 травня, Брама)
12:00
Творча зустріч з Іваном Богданом (18 травня, Брама)

 

18 травня 2014 року, у Львівській кав’ярні «Брама» відбудеться презентація творчості унікального за характером своїх знімків, зроблених під час зимових революційних заворушень у центрі Києва, справжнього майстра фото-справи Івана Богдана.

Гість закладу розкаже про історію створення більшості робіт, власний життєвий і професійний досвід, відповість на питання відвідувачів та просто продемонструє кращі з карток, більшість з яких стали пізнаваними вже навіть за кордоном. Всі надруковані та виставлені фото з особистим підписом автора можна буде придбати за символічну ціну. Решта ж буде доступною до перегляду та придбання протягом наступного тижня.

«Євромайдан став історичною подією для всієї України. Сотні тисяч українців об'єдналися проти шахрайства та корупції, проти насильства та приниження з боку офіційної влади. Об'єдналися, щоб захистити свою честь і право на європейській вибір. Протягом грудня та січня 2014 року, сотні тисяч українців приходили на головну площу Незалежності у Києві, закликаючи до відставки уряду і президента і вимоги провести нові вибори. Весь цей час тривали репресії проти активістів Євромайдану - тюремні ув'язнення, фізичні тортури, підпали машин протестувальників. 19 січня 2014 почалася активна фаза протистояння. Проти людей були застосовані, водомети, гранати, вогнепальна зброя. Загинуло більше 130 протестуючих, сотні важко поранених. Незважаючи на величезні втрати, волю народу не вдалося зломити. 22 лютого 2014 президент-тиран Янукович втік до Росії.»

Саме таку анотацію до власних фото-шедеврів пропонує автор – Іван Богдан.

Приходьте та познайомтесь зі справжнім патріотом, відчайдушно сміливим майстром фото-справи та просто цікавою особистістю – Іваном Богданом 18 травня о 18:00.

Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 501 | Добавил: Про100людин | Теги: фото, творча зустріч, Іван Богдан, брама | Рейтинг: 5.0/1