tattoo iris
Главная » 2012 » Февраль » 14 » ПРОШЕДШЕЕ. У літературному музеї святкуватимуть День усіх закоханих
12:10
ПРОШЕДШЕЕ. У літературному музеї святкуватимуть День усіх закоханих

До Дня закоханих житомирський літературний музей проводить традиційний вечір любовної поезії. 

Своїми творами у цій царині поділяться кращі поети і письменники міста. До того ж, невимушений формат зустрічі і спілкування у формі запитання-відповіді передбачає відвертість, цілком доречну у романтичний День Святого Валентина, передає Житомирська хвиля. 
"Я вважаю, це - дуже така красива акція. Поети читають кращі свої любовні вірші, відповідають на запитання, навіть, на провокаційні запитання: як ви кохали, скільки разів були закохані, який тип кохання їм властивий. І, в цілому, все це проходить завжди у прекрасному настрої", розповів письменник, старший науковий співробітник обласного літературного музею В'ячеслав Шнайдер.
Поетичний вечір, звичайно, не обійдеться без любовних балад у виконанні знаних на Житомирщині бардів: Олександра Щиріна, Ірини Шахрай, Тетяни Воронової, Олександри Джафарі.
Тож, літературний музей запрошує гостей зарядитися поетичною енергетикою кохання 14 лютого, у день Святого Валентина, початок зустрічі о 17 годині на Київській, 45.
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 637 | Добавил: Про100людин | Теги: День Валентина, літературний музей, unreliz, поэзия | Рейтинг: 5.0/1