tattoo iris
Главная » 2013 » Февраль » 27 » У Львівській майстерні шоколаду Надійка Гербіш розповідала про свої книжки
15:13
У Львівській майстерні шоколаду Надійка Гербіш розповідала про свої книжки

«Теплі історії до кави» та «Теплі історії до шоколаду», - з цими книжками до Житомира приїхала письменниця Надійка Гербіш.

«Я пишу, коли мерзну», - говорить авторка, і бере до рук чашку із гарячим чаєм. У кав’ярні зібралось кілька десятків житомирян, переважно жінки. Для Майстерні Шоколаду спілкування у теплому колі за кавою стає гарною традицією.
«Нашому закладу книжки пані Надії мають дати якусь енергію, тому що вони тематичні – і до кави, і до шоколаду Мені хотілося би, щоб люди, які читають ці книжки,  відчували цю енергію. Нехай книжки дають усім наснагу на майбутні цікаві проекти», - розпочала чаювання із письменницею директор Львівської майстерні шоколаду Людмила Зубко.
«Ця книжка про емоції, які викликає кава», - каже організатор зустрічі Ігор Шурпан. Він розповідає, як шукав книжки Гербіш в Житомирі, але не міг знати – їх мала тільки одна невеличка книгарня. Тому у нього і виникло бажання познайомити наше місто із письменницею, чия книга «Теплі історії до кави» стали бестселером на Львівському форумі видавців і зайняла 1 місце у рейтингу ТОП-20 від книгарні «Є».
Авторка зізнається, що місце для зустрічі із поціновувачами таланту дуже влучне.
«Я постійно дивлюся на фільм про шоколад, який крутиться тут, і не можу відвести очі. Аромати кави надихають», - каже Надійка Гербіш.
Після короткої розмови про письменницьку працю, про творчий процес написання позитивних історій і про призначення добрих солодких книжок авторка взялась за читання уривків власних текстів.
До того ж, Надійка Гербіш – не тільки письменниця, але і перекладач та фотограф.
Вона поділилась із житомирянами своїми секретами хорошого перекладу та влучної передачі тонкощів і особливостей культурної епохи, у якій живе автор.
Наостанок Надійка Гербіш роздавала автографи.
«Мені син сказав без автографу не повертатись», - каже одна із житомирянок.
Письменниця із теплими і солодкими історіями учора провела кілька зустрічей у нашому місті.

За матеріалами http://www.1.zt.ua
Категория: ЛИТЕРАТУРА | Просмотров: 568 | Добавил: Про100людин | Теги: Теплі історії до шоколаду, література, Надійка Гербіш, Теплі історії до кави, Презентація | Рейтинг: 0.0/0