tattoo iris
Главная » 2012 » Март » 13 » У Житомир іде "Музична весна"
10:02
У Житомир іде "Музична весна"

"Житомирська музична весна" – міжнародний фестиваль сучасної академічної музики цієї весни проходитиме в обласному центрі вже вчетверте. 

На знак вшанування пам'яті житомирського видатного музичного педагога і композитора Олександра Стецюка, фестиваль засновано і розвивається силами його вдячних учнів, які наразі служать музиці у різних країнах світу повідомляе Житомирська Хвиля. Раз на рік музиканти збираються в рідному місті і дарують йому найкраще -   новинки сучасної музичної культури, подекуди в авторському виконанні. Під час фестивалю не раз звучали прем'єри музичних творів різних жанрів: інструментальних, вокальних, оркестрових. "З такої нагоди до Житомира приїздили і гості з різних країн, - розповідає один з організаторів фестивалю, доцент кафедри музики і хореографії Житомирського держуніверситету імені Івана Франка Маргарита Мойсеєва. - На запрошення нашого фестивалю приїздили  музиканти зі Сполучених Штатів Америки, з Голландії, Австрії, Ізраїлю... І ми чекаємо цього року теж гостей з США, Росії, Швейцарії. Цього року буде ще цікава подія: спільний українсько-латвійський проект "Тандем", який буде представлений митцями з обох країн".

З метою підготовки латвійської частини цієї спільної мистецької програми у Житомирі перебуває директор арт-центру "Тотал-добже" з міста Риги пан Касперс Лієлгалвіс. Він зауважив, що ідея долучитися до "Житомирської музичної весни" виникла після того, як минулорічна програма житомирського фестивалю залишила в нього позитивні враження:

"Я був приємно вражений тією якістю сучасної музики, що звучала в концертах фестивалю. Тоді ми вирішили створити проект, орієнтований на наступний фестиваль, який буде вже наприкінці квітня цього року. Ми бажаємо познайомити композиторів Житомира з художниками, музикантами, танцюристами і співаками з Риги".

Тож на житомирських меломанів чекають новинки весняного фестивалю сучасної музики. Забігаючи наперед, зауважимо, що, серед іншого  планується виконання латвійським жіночим хором твору, написаного житомирським композитором Дмитром Стецюком
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 636 | Добавил: Про100людин | Теги: Концерт, Житомирська музична весна, Олександр Стецюк | Рейтинг: 5.0/1