tattoo iris
Главная » 2014 » Декабрь » 5 » В українському прокаті з'явилась нова захоплююча стрічка режисера Стівена Долдрі - «Треш»
19:14
В українському прокаті з'явилась нова захоплююча стрічка режисера Стівена Долдрі - «Треш»

Фільм розповідає про пригоди трьох друзів-підлітків, яки заробляють собі на життя тим, що сортують тони сміття і органічних відходів на звалищі в передмісті Ріо-де-Жанейро.

 

 

Поплигати у брудну воду місцевої калюжі, яку вони називають озером, поспілкуватися з вчителькою англійської мови у місцевому благодійному притулку - це всі задоволення у їхньому житті. Хто винен в тому,що у хлопців немає звичайного дитинства? Може вони народилися не в тому місті, а можливо можновладцям цього міста начхати на своїх громадян? Хтозна де та правда. Для того аби хоч якось вижити діти мусять ходить на цю ненависну роботу. Одного дня життя друзів кардинально змінюється, один з них знаходить незвичайну знахідку. Ключ від камери схову, лото із зображенням різних звірів та фото маленької дівчинки з цифрами на звороті - все це - шлях до свободи та фінансової незалежності. Але ці незвичайні речі шукають люди, яки носять поліцейську форму і навіть пропонують винагороду тому хто їх знайде. Друзі розуміють, що в цьому житті гроші не замінять їм гідності і починають особисте розслідування. На своєму шляху хлопці зустрінуть багато перешкод: свавілля можновладців, корупція та наджорстокість у виконавчих органах влади.«Хлопці навіщо ви ускладнюєте собі життя»? «Так треба, бо це правильно»! - гідна фраза для дітей.

 

Загадковість і неупередженість зроблять сюжет ще більш захоплюючим для перегляду. Режисер грає на емоціях глядачів за допомогою контрастів,створених у стрічці. Вдалий адаптований переклад вносить яскравий колорит у спілкування головних героїв. У стрічки яскравий фінал. «Треш» більше схожий на маніфест, який мотивує до певних дій, змушує замислитись, зазирнути у власну свідомість очами головних героїв і побачити в цій історії більше ніж звичайний пригодницький бойовик.

 

Приємного перегляду.

KINOPARTY.CLUB

 

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 292 | Добавил: Про100людин | Теги: Кино, Треш, Стівена Долдрі | Рейтинг: 0.0/0