tattoo iris
Главная » 2012 » Апрель » 4 » В Житомирі пройде фестиваль антифашистського кіно.
10:58
В Житомирі пройде фестиваль антифашистського кіно.Протягом місяця квітня в рамках всеукраїнського фестивалю антифашистського кіно в кіноклубі "СоК” відбудуться перегляди та обговорення 4-картин відповідної тематики: "Фанатик” (2001, США), "Наці” (2002, Німеччина-Італія), "Бакенбарди” (1990, СРСР) та "Антифа: мисливці на бонхедів” (2008, Франція).

Кінопокази йтимуть кожного четверга о 18.00, в "Кавоманії” (вул. Московська 24-Б, 3-й поверх).

В картині "Фанатик” описується трагедія особистості, що з глибокою ненавистю відкинула одні штучно-побудовані принципи та цінності, щоб потім глибоко потонути в інших.

Фільм "Наці” розгортає перед очима глядача драматичну історію еволюції світоглядів двох ліпших друзів, двох протилежних особистостей, що потрапили під вплив неонацистської ідеології.

Гротескні "Бакенбарди” наочно демонструють, що бездумне, хворобливе слідування будь-якій, навіть самій естетично вишуканій ідеї — має усі шанси виродитися в справжній фашизм.

Документальний фільм "Антифа: мисливці на бонхедів” без художніх прикрас та зайвих алюзій продемонструє безкомпромісну боротьбу небайдужої молоді проти диктату бонхедів, що царював у 80-х роках на вулицях Франції.

Запрошуються усі бажаючі.

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 590 | Добавил: Про100людин | Теги: кіно, сок, фестиваль | Рейтинг: 5.0/1