tattoo iris
Главная » 2013 » Февраль » 11 » В Житомирі пройшла поетична зустріч «Вголос»
10:42
В Житомирі пройшла поетична зустріч «Вголос»

9 лютого 2013 року «Оксія» приймала гостей. Цього разу у житомирському обласному Центрі народної творчості, що очолює Ю.Кондратюк – поет, заслужений працівник культури, виступали двоє молодих харківських поетів – Тетяна Кальченко і Влад Петренко.

Тетяна – аспірант Харківського національного університету , автор збірки «НЗ». Влад – автор збірки «Ризик бути», учасник шорт-листа фестивалю «Шорох-2012».

Початок був незвичний. Тетяна і Влад запропонували присутнім взяти участь у своєрідній лотереї: задавати питання на листочках, і автори найкращих питань отримають в подарунок книги поетів з Харкова.

Лунала поезія, котра переривалась питаннями і відповідями. Іноді гумористичними, іноді серйозними, іноді філософськими. Від простішого «що надихає» до «якого кольору вірші», від «ставлення до пафосної поезії» до «чи вистачає слів для відображення поетичних образів». Відповіді перемежались поетичними одкровеннями, спілкуванням з глядачами. Поезія Влада закликала «не печалься, все буде добре», розповідала про «місто, яке задихається духмяним світом», намагалася переткнути «кордони міст, шукаючи прощення і щастя». Тетяна повідала про пізню осінь, бо вона – «її частина невід’ємна», радила не підганяти життя, тому що «воно летить», ловила сонце, яке «випадало з кишені».

Наприкінці був «вільний мікрофон». Свої вірші прочитали Тетяна Конончук, Кароліна Місюна, Анастасія Туровець, Ніна Паламарчук, Ларіса Паламарчук, Ольга Гаврилова, Наталія Грицик, Віктор Петровський, Вадим Жалюк, Костянтин Куліков. Олександр Колпаков виконав пісню на слова Марії Хіміч «Хлопчик в дерев’яному платтячку». Також музичний подарунок був і від Костянтина Кулікова – пісня Тимура Шаова «Вечерняя сказка».

Вечір був насичений емоціями. «Оксія» має надію, що таки вечори сприятимуть подальшому розвитку сучасної поезії, спілкуванню та дружбі між містами.

Автор: Лариса Паламарчук
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 481 | Добавил: Про100людин | Теги: Вголос, Литература, Оксія | Рейтинг: 5.0/2