tattoo iris
Главная » 2013 » Март » 31 » В Житомирі пройшов творчий вечір Дмитра Олійника
10:39
В Житомирі пройшов творчий вечір Дмитра Олійника

Творчий вечір дніпропетровського молодого поета Дмитра Олійника відбувся 29 березня о 18:00 в арт-кафе «Кавоманія».
 

Йому лише 20 років, проте це не завадило провести величезну кількість виступів та мати десятки тисяч шанувальників у багатьох містах України й поза її межами.
В «Кавоманії» Дмитро Олійник презентував збірку своїх поезій «Неизнежность» на 123 сторінках з ілюстраціями Олександри Конолл. Назва прийшла в голову поетові асоціативно від слова «неизбежность».
Вразив присутніх своєю чесністю почуттів та майстерним читанням поезії.
Розповів про початок своєї творчої діяльності у 2008 році. Поділився своїми планами на майбутнє: здобути диплом психолога та дописати й видати свій роман, робота над яким триває вже півроку.
Вечір минув в теплій атмосфері гарної музики, лірики, посмішок та жартів. Не втомлювався жартувати й сам Дмитро: «Буду говорить когда-то своим внукам, что в свои 20 лет я был в Житомире, а вы чего добились?».
Завершилась презентація словами вдячності та автограф-сесією.
Поет-психолог, як називає себе сам автор, футболіст, шанувальник Віри Полозкової і той, кому не соромно за свої вірші перед Єсеніним. Так можна охарактеризувати талановитого та перспективного Дмитра Олійника з Дніпропетровська, якому Житомир запам’ятається, напевно, надовго.
«Я впервые в Житомире, и меня порадовал этот город тем, что здесь нет суеты, огромного количества людей, как в Киеве, которые, казалось бы, не вокруг тебя, а внутри тебя. А в Житомире спокойно и очень круто. И люди здесь такие милые. Я был бы не прочь у вас пожить. Это ближе, чем Новая Зеландия, куда я хочу переехать…». 

Валентина КОВАЛИК 1.zt.ua
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 582 | Добавил: Про100людин | Теги: кавомания, Поэтический вечер, Дима Олейник, поэзия | Рейтинг: 5.0/1