tattoo iris
Главная » 2015 » Май » 1 » Виставка «Фотопортрет Чорнобиля»
15:56
Виставка «Фотопортрет Чорнобиля»

3 квітня о 16 годині в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Ольжича (Бульвар Новий, 4, відділ мистецтв) відбудеться відкриття виставки «Фотопортрет Чорнобиля», присвячене 29-м роковинам аварії на ЧАЕС та початку співробітництва з японськими неурядовими благодійними організаціями.

 

 

«Фотопортрет Чорнобиля», – це презентація робіт відомого Житомирського фотомайстра Сергія Глабчука, який в 90-і роки працював в газеті «Житомирській вісник».

Представлені фотороботи – це журналістський погляд з минулого на життя та побут людей, які проживали в зоні посиленого радіологічного контролю. Окремо відображені перші візити японських журналістів та благодійників, що стало початком 25-річної співдружності між містами Житомир та Нагоя.

У відкритті виставки бере участь офіційна делегація Асоціації «Чорнобиль-Тюбу», Японія, яка спеціально приїхала в м. Житомир для участі в заходах, пов’язаних із вшануванням пам’яті загиблих та померлих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Склад делегації: пан Т. ХАРА (голова ради директорів Асоціації), пані К. ТОМУРА (член ради директорів), пан Т. ТАКЕУЧІ (перекладач).

Організаторами виставки є благодійний фонд «Заложники Чорнобиля», Житомирський обласний центр народної творчості, Житомирський обласний краєзнавчий музей.

Бульвар Новий, 4

Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 253 | Добавил: Про100людин | Теги: Фотопортрет Чорнобиля, виставка, фото | Рейтинг: 0.0/0