tattoo iris
Главная » 2013 » Январь » 30 » ПРОШЕДШЕЕ. Виставка м’яких іграшок у стилі «Тільда»
12:20
ПРОШЕДШЕЕ. Виставка м’яких іграшок у стилі «Тільда»

З 10 січня по 10 лютого 2013 року у бібліотеці-філіалі № 4 проходить виставка м’яких іграшок у стилі «Тільда» вихованців гуртка «М’яка іграшка» Житомирського міського центру науково-технічної творчості. Виставка працює з 11.00 до 19.00 год.

Керівник та засновник гуртка - народна майстриня Пустовойт Неля Олексіївна.
У 2008 році гурток «М’яка іграшка» отримав звання - Зразковий художній колектив. Вихованці гуртка активні учасники різних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів («Космічні фантазії», «Поліські візерунки», «Барви Полісся»), Міжнародних фестивалів («Підводні фантазії»).
Найактивніші учасники та призери гуртка: Шулятицька Ірина, Чепис Уліанна, Поліщук Олександра. Вихованці шиють сувеніри, різні вироби та ляльки з тканини.
Тут займаються діти від 9 до 18 років. Гурток знаходиться за адресою вул. Гагаріна, 22, тел.: 34-24-38. Запрошуємо Всіх бажаючих долучитися до творчої діяльності гуртка.
Творчі роботи учнів пробуджують у юних користувачів бібліотеки цікавість до навколишнього світу, стимулюють розвиток естетичних почуттів, креативності та толерантного ставлення до творчості інших.
Колектив бібліотеки знайомить читачів з історією видів декоративно-прикладного мистецтва. Такі заходи та виставки кращих художніх виробів вихованців гуртка «М’яка іграшка» допомагають залучити дітей до відвідування бібліотеки.
По материалам http://www.1.zt.ua
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 652 | Добавил: Про100людин | Теги: стиль Тільда, виставка, іграшки, Детям | Рейтинг: 0.0/0