tattoo iris
Главная » 2013 » Апрель » 26 » ПРОШЕДШЕЕ. Виставка «Пам’яті вчителя» (ЖДУ ім.І.Франка)
09:25
ПРОШЕДШЕЕ. Виставка «Пам’яті вчителя» (ЖДУ ім.І.Франка)

Майже 30 картин представлено на художній виставці «Пам’яті вчителя», що відкрилась 24 квітня в Житомирському державному університеті ім.І.Франка. Усі ці роботи були створені учнями нині покійного художника Віктора Шкуринського.

Він 30 років тому створив Житомирську художню школу і пішов з життя у квітні минулого року.
Нині свої картини на виставці пам’яті Шкуринського представили Ігор Донченко, Інна Величко, Юрій Камишний та інші.
За їх плечима численні експозиції, втім були й роботи тих, хто так і не став відомим художником. Під час урочистого відкриття відвідувачі, які були знайомі зі Шкуринським та його учнями, відзначали, що він не лише навчав художній справі, але й просто виховував справжнє художнє сприйняття  у тих, хто не планував повязати своє життя з цією справою.
Відзначимо, що в минулому році в рамках проекту «7 картин на 7 небі» на соціально-психологічному факультеті Віктор Шкуринський встиг представити кілька своїх робіт особисто. Тоді він зізнався, що свої картини називає «дітьми».
Наразі 12 картин художника можна подивитися в обласній дитячій бібліотеці. На них вдалося створити унікальну атмосферу, поєднавши  чотири стихії -  живопису, музики, поезії і людей, які так любив Шкуринський.
Юлія ДЕМУСЬ
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 533 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка, Ігор Донченко, Інна Величко, Юрій Камишний, 7 картин на 7 небі, виктор шкуринский | Рейтинг: 0.0/0