tattoo iris
Главная » 2012 » Декабрь » 5 » ПРОШЕДШЕЕ. Виставка творчих робіт (Муз.школа №2)
10:48
ПРОШЕДШЕЕ. Виставка творчих робіт (Муз.школа №2)

Виставку творчих робіт відділу «Початкова художня освіта» відкрили у приміщенні управління культури Житомирської міської ради .

Працює цей відділ на базі комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера.

Начальник управління культури Житомирської міської ради Лариса Харчук привітала вихованців школи з визначною подією та побажала творчого натхнення, успіхів і нових здобутків на мистецькій ниві. Учасникі нагородили цінними подарунками і призами.

Директор музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера Людмила Кочевенко подякувала владі за увагу.

- Відділ "Початкова художня освіта” відкрили у школі у 2009 році. Основні завдання відділу - створення належних умов для творчого розвитку індивідуальних особливостей дітей на початковому етапі загального естетичного виховання. Викладачі відділу будують свою роботу з урахуванням нахилів і потреб учнів, розвивають і підтримують їх здібності та обдарування, надають базові знання з різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Це паперова пластика, оригамі, імітація гобелену, колаж та мозаїка.

За матеріалами reporter.zt.ua
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 562 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка, музичної школи №2 імені Святослава | Рейтинг: 5.0/1