tattoo iris
Главная » 2012 » Июнь » 10 » ПРОШЕДШЕЕ. Виставка учнівських робіт «Обдарованість дитини - в кінчиках її пальців».
11:52
ПРОШЕДШЕЕ. Виставка учнівських робіт «Обдарованість дитини - в кінчиках її пальців».

У Житомирській обласній універсальній бібліотеці ім. О. Ольжича відкрилась виставка учнівських робіт «Обдарованість дитини - в кінчиках її пальців».
 
На ній представлені роботи третього випуску учнів художнього відділу Червоноармійської школи мистецтв.
 
Вміння висловлювати свої почуття фарбами поєднується з умінням представляти свої роботи на різних районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. 
 
За роки навчання в школі учні здобули перемогу майже у 40 конкурсах різних рівнів. Серед них: лауреати міжнародного фольклорного фестивалю «Чорнобильські мотиви» м. Дніпропетровськ; міжнародного конкурсу дитячого малюнка «Чорнобиль – відродження життя» м. Житомир.
 
Також пересувна виставка дитячих робіт експонується в Японії.
 
Чотири роки підряд учні ставали переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об'єднаймося ж брати мої» та Всеукраїнського конкурсу «Нові імена України».
 
Творчість учнів не обмежується тільки навчанням. Вони із задоволенням проводять літню практику (пленер на природі). У 2009-2010 рр. учні виїжджали на міжнародний пленер до Польщі, а у 2011 р. -  до Криму.
 
Випускники школи мистецтв продовжують навчання у вищих учбових мистецьких закладах України і здобувають фахову освіту. 
 
«Виставка дуже яскрава. У ній переплітаються різні мотиви: від казкових до реальних, життєвих. Діти уміло поєднали і кольорову гаму, і систему образів. Мені дуже сподобалось» - поділилась Оксана.
 
Тетяна Кучерук http://www.1.zt.ua
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 521 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка | Рейтинг: 5.0/1