tattoo iris
Главная » 2014 » Май » 17 » Виставка Вікторії Галкіної (до 24 травня, Брама)
12:23
Виставка Вікторії Галкіної (до 24 травня, Брама)

 

З 17 до 24 травня 2014 року, у Львівській кав'ярні «Брама» буде організована виставка картин одної з найвідоміших молодих житомирських художниць сучасності - Вікторії Галкіної.

Вікторія народилася 19 лютого 1996 року у м.Житомир. Ще у чотирирічному віці в молодій майстрині прокинулося бажання займатися образотворчим мистецтвом. До нині нестримне бажання відтворювати за допомогою кольору враження від оточуючого світу залишилось пріоритетом першого порядку серед життєвих цілей.

Протягом всього життя Вікторія намагалася приділяти увагу якомога більш різносторонньому розвитку: вивчала мови, танцювала, вчилася грі на фортепіано. Проте найбільшу частину її життя – 10 років – зайняло навчання образотворчому мистецтву у Франца Юліановича Осовського.

Зараз навчається на третьому курсі Житомирського Будівельного Коледжу на факультеті архітектури. По закінченню четвертого курсу має намір продовжити навчатися образотворчому мистецтву, адже чітко відчуває, що за ці роки живопис став невід’ємною частиною її життя.

Не зважаючи на власні досягнення і творчі доробки, Вікторія щоденно займається покращенням техніки. Девізом останніх днів для майстрині стали слова великого вчителя Чистякова: «Техніка – це мова художника; розвивайте її безупинно, до віртуозності. Без неї ви не зумієте донести до людей свої мрії, переживання, звідану вами красу.»

Улюбленим художником Вікторії став Густав Клімт. Художниця вбачає в його життєвому шляху спорідненість з власним розвитком: він також починав з академічного малюнка, а вже згодом поринув у модерн. Наразі молода майстриня докладає всіх зусиль, аби досягти досконалості в академічному напрямку образотворчого мистецтва, проте має ряд робіт, в котрих вирізняється власний погляд, стиль і характер.

Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 570 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка, брама, Вікторія Галкіна | Рейтинг: 5.0/1