tattoo iris
Главная » 2012 » Март » 7 » ПРОШЕДШЕЕ. Виставка «Житомир: новий погляд в історію» (до 14 березня, Будинок урочистих подій)
08:47
ПРОШЕДШЕЕ. Виставка «Житомир: новий погляд в історію» (до 14 березня, Будинок урочистих подій)

В Будинку урочистих подій відбулося відкриття виставки художніх та фоторобіт за підсумками конкурсу «Житомир: новий погляд в історію».

70 кращих зі 150 поданих на конкурс робіт представлено на виставці. Кожна із них передає творчий, незвичний погляд на архітектуру Житомира, на його історичні пам’ятки, на краєвиди унікальних ландшафтів, на все, що пов’язує нас із минулим і майбутнім Житомира.

Загалом же основним критерієм, за яким оцінювалися роботи, стала творча передача духу старовинного міста із його традиціями.
За результатами інтернет-голосуванння, оцінками журі переможці у трьох номінаціях отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів конкурсу.
Кращі із представлених робіт увійшли до комплекту листівок із репродукціями про Житомир, будуть презентуватися гостям міста. Комплекти листівок отримали і всі учасники конкурсу.
Виставка «Житомир:новий погляд в історію» триватиме з 2 по 14 березня на І поверсі Будинку урочистих подій. Потім вона буде розміщена в обласній науковій бібліотеці.
Організатори виставки: Молодіжна громадська організація «АРТ-село», Житомирська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

За матеріалами http://www.1.zt.ua
Категория: ВЫСТАВКИ | Просмотров: 565 | Добавил: Про100людин | Теги: виставка, Арт село, unreliz | Рейтинг: 5.0/1