tattoo iris
Главная » 2013 » Апрель » 4 » ПРОШЕДШЕЕ. Засідання Житомирського клубу фотографів "Фотосфера, тема: Євген Мохорев (06 квітня, Кавоманія)
11:06
ПРОШЕДШЕЕ. Засідання Житомирського клубу фотографів "Фотосфера, тема: Євген Мохорев (06 квітня, Кавоманія)

В суботу 06 квітня 2013 року в приміщенні "Кавоманії" о 10:30 відбудеться наступне засідання Житомирського клубу фотографів "Фотосфера" і буде присвячене творчості Євгенія Мохорева.

Також ми переглянемо "Крихко" - фільм про фотографії в пострадянську епоху в Санкт-Петербурзі. Це погляд на гірку елегантність міста, його жителів і на ніжних і витончених моделей Євгенія Мохорева.
Фільм супроводжує Євгенія Мохорева в процесі фотографування людей на вулицях Санкт-Петербурга в традиціях Брассая. Так само фільм проникає в таємниці роботи фотографа зі своїми моделями. У фільмі показані кілька серій видатних і живих фотографій Євгена Мохорева про дітей і підлітків Санкт-Петербурга.
У проміжках розповіді про Євгена Мохорева показані інтерв'ю з: відомим колекціонером творів мистецтва Йосипом Байо (Aperture Foundation), Наіль Олександр (галерист Євгенія Мохорева, Нью-Йорк), Катериною Кондраніной (куратор Будинку Фотографії, Москва) та Іриною Чмиревой (історик мистецтва, Куратор , Москва).
Категория: ФОТОГРАФИЯ | Просмотров: 578 | Добавил: Про100людин | Теги: фотография, Євген Мохорев, засідання, кавомания, фотосфера, Фотограф, Житомирський клуб | Рейтинг: 5.0/2