tattoo iris
Главная » 2012 » Сентябрь » 27 » Житомир відвідав фестиваль "Республіка" (Фото/Відео)
14:54
Житомир відвідав фестиваль "Республіка" (Фото/Відео)2012-го року фестиваль «Республіка» відбувався протягом 13 днів (з 10-го по 23 вересня) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. Фестиваль відвідало в цілому близько 7 тисяч гостей, серед яких була молодь не тільки з України, а й з Росії, Польщі, Чехії, Грузії, Молдови, Білорусії, Бельгії, Німеччини та інших країн. На фестивалі навіть був присутній молодий чоловік з іншого континенту – Північної Америки. 

Художня частина фестивалю розпочалась ще 10 вересня.  З цього часу художники-мюралісти з України, Іспанії, Польщі та Білорусії працювали над фасадами будинків загальною площею близько 2000кв.м., що в 4 рази перебільшує об’єм роботи 2011-го року. Всі кошти, отримані зі входу на фестиваль, були витрачені на самооплатність акції: оплату дороги художникам, харчування, проживання, оренду обладнання для розпису будинків, фарбу.


Художники 2012:
Etam Crew, Польща (Przemyslaw Blejzyk "Sainer” & Mateusz Gapski „Bezt”) - вул. Князів Коріатовичів, 72, Жовтневе.
Ultraboys, Іспанія (Pant, Dems333) - Негінське шосе, 25.
Kislow, Україна - вул. Панівецька, 5; вул. Уральська, 2 (художня школа). 
Kislow & Ultraboys – на розі вул. Огієнка та Червоноармійської. 
Андрій Бусел Hutkasmachna, Білорусія - вул. Зарванська (навпроти культ просвітнього училища). 
Факел з Білорусії  - художній перформенс біля сцени. 
Художники Графіт та Tetris завершували свої роботи 2011 року по вул. Огієнка, 9 та Троїцькій відповідно. 


Акції:
В рамках фестивалю "Республіка" відбулась акція «Поміняй телевізор на квиток». На Ратушній Площі всі бажаючі позбутися шкідливих «зомбоящиків» отримали безкоштовні квитки на фестиваль. Було зібрано близько 20-ти телевізорів. Акція спрямована на зменшення кількості «зомбоящиків» у домівках людей, котрі не тільки забирають вільний час, а й створюють інформаційний вакуум.
Еко-акція на фестивалі «Республіка» тривала протягом всіх днів фестивалю з 12:00 до 14:00 та мала на меті прибирання каньйону річки Смотрич. Кілька команд волонтерів та чолі з гуртами-учасниками еко-акції разом очищували каньйон річки від побутового пластику та сміття. Загалом всі, хто долучився до еко-акції, зібрали 50 мішків сміття. У сквері біля Ратушної площі також відбувалися такі акції як фотосушка, фрімаркет та буккроссінг.

Літератори влаштували автономне читання віршів у наметовому містечку після закінчення дійства на головній сцені фестивалю. 

Музична сцена фестивалю зазнала значних змін – як у програмі  Головної сцени, так і в зв’язку зі скасуванням ambient сцени від Azh Promo та перенесенням Зеленої сцени. Загалом на фестивалі діяло дві музичні площадки: Денна сцена,  де виступали гурти з Зеленої сцени, та Головна Сцена. Музична сцена фестивалю зазнала значних змін – як у програмі  Головної сцени, так і в зв’язку зі скасуванням ambient сцени від Azh Promo та перенесенням Зеленої сцени. Загалом на фестивалі діяло дві музичні площадки: Денна сцена,  де виступали гурти з Зеленої сцени, та Головна Сцена. На головній сцені виступило богато музикантів, але найпотужніше пролунав хедлайнер Республіки 2012 Ляпіс Трубєцкой. 
Висловлюємо подяку за акредитацію та з нетерпінням чекаемо Республіку 2013. 

Більш детальна інформація про фестиваль на офіційному сайті http://respublicafest.com 


Категория: ГАЛЕРЕЯ | Просмотров: 612 | Добавил: Про100людин | Теги: РЕСПУБЛІКА, фестиваль, відео | Рейтинг: 5.0/1