tattoo iris
Главная » 2011 » Декабрь » 30 » Житомиряни і "Поштаментальний роман".
16:29
Житомиряни і "Поштаментальний роман".

Житомиряни Вікторія Горбунова та Віталій Климчук, разом ще з 29 письменниками із України та із-за кордону 29 грудня закінчили свій спільний і перший в країні СМС-роман "Поштаментальний роман".
 

Ідея створити спільний проект виникла у Олександра Смика та Галини Вдовиченко місяць тому, 22 листопада, у Тернополі.  
Як каже Галина Вдовиченко, під час роботи довелося відмовитися від форми буріме, коли кожен наступний автор мав продовжити текст попереднього, відтак почали усе спочатку, змінивши концепцію. Кожен писав своє - лист чи листування, у вигляді есемок, імейлів, записок, листівок... А згодом увесь доробок склали докупи.  
Ризик? - Безумовно! 
Гуртом, звичайно, і батька легше бити. А от писати разом - це вже якесь літературне хуліганство і навіть певного роду збоченняJ. Але вони спробували. Перед Новим роком усе можна. Ще й узяли до гурту початківців, які не мають наразі жодної виданої книжки.  
Читати це спільне творіння можна хоч цілком, хоч частинками, з середини чи з кінця.     Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 611 | Добавил: Про100людин | Теги: література, Поштаментальний роман, Вікторія Горбунова, Віталій Климчук | Рейтинг: 5.0/1