tattoo iris
Главная » 2013 » Октябрь » 9 » Житомиряни зможуть придбати календар на наступний рік з роботами місцевих художників
13:18
Житомиряни зможуть придбати календар на наступний рік з роботами місцевих художників

В Житомирі Юлія Жиляєва та Юлія Донченко працюють над досить незвичним проектом. Вони планують випустити календар форматом А3 і з роботами місцевих художників.

Поки все у стадії розробки, адже дівчата не впевнені чи підтримають їх ідею, а календарі користувтимуться популярністю.
Наразі створили сторінку  "Перекидний календар-2014: Художники Житомира" у соціальній мережі і за допомогою опитування користувачів намагаються дізнатися чи доцільно запускати проект і як багато багато буде бажаючих придбати власне сам календар.
"Ініціатива  створити такий календар наша з Юлею, - розповідає викладачка та голова громадської організації Юлія Жиляєва. -  Роботи на сторінках календаря - житомирських художників, але ті, з ким ми спілкувалися, вже давно не вірять в те, що вони комусь потрібні. А про те, що їм за це можуть ще й платити, навіть мріяти забули. Тому ми раді, що вони взагалі дали згоду надати свої роботи для календаря без оплати. Ми вкладаємо власні кошти в поліграфію, але про певний заробіток для нас тут мова не йде. Попередня ціна календаря  - близько 70 гривень. Складатиметься готовий продукт з 12 листів формату А3, на кожному з яких по одній вертикальній картині певного художника. ми прагнемо знайти 12 художників, по 1 картині на 1 листі.
 
Жуляєва також додає, що при відборі картин не будуть принципово орієнтуватися на роботи, де зображено Житомир, бо  це значно обмежить творчу сторону проекту до єдиних пейзажів.  
Авторам проекту хочеться  з різних сторін висвітлити творчість художників міста, тому будуть підбирати різні стилі  - реалізм, імпресіонізм, абстракціонізм, та відповідно жанри - натюрморт, пейзаж, міський пейзаж, жанровий живопис. Пейзажі, звичайно,  обиратимуть під пори року, зображені на кожній сторінці календаря.  
Крім цього користувачам із запропонованих картин одного художника шляхом голосування пропонуватимуть обрати найкращу на їх думку, яке і увійде в календар.
Юлія ДЕМУСЬ http://www.1.zt.ua
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 362 | Добавил: Про100людин | Теги: художники, календарь, ДОНЧЕНКО, Игорь Воропай, Сергей Носок, Картины, проект | Рейтинг: 0.0/0