tattoo iris
Главная » 2014 » Январь » 14 » Житомирянин з гуртом «Husak» переміг на столичному рок-фесті
14:03
Житомирянин з гуртом «Husak» переміг на столичному рок-фесті


Талановитий автор, композитор та виконавець із Житомира Сергій Гусак разом зі своїм гуртом "Husak" стали переможцями фіналу рок-фестивалю у столичному клубі "Bar Hot".Участь у фестивалі брали близько 20 рок-гуртів із Києва, Одеси, Чернігова.Та перемогу здобув вокальний колектив "Husak", учасник якого - житомирянин, п'ятикурсник Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Сергій Гусак.

Гурт складається з чотирьох чоловіків: Данило Гамаль (барабани), Михайло Бурлаков (бас-гітара), Антон Гончаренко (соло-гітара). Засновано гурт у жовтні минулого року.

У репертуарі - до 20 англомовних пісень. Музику і тексти до пісень, а також виконавцем є Сергій Гусак. Він же є ритм-гітарою в гурті.

Група Husak сформувалася всього рік тому, але вже має на рахунку ряд пам'ятних виступів, а після перемоги в «Battle of the Bands» заслужили собі місце резидента клубу BarHot. Музика Husak поєднує в собі важкі гранджеві рифи і ритм’н’блюзовий вокал. Група нещодавно записала демо-альбом «Everyting is New», виступала на Арт-Пікніку Слави Фролової на ВДНГ, на Гогольфесті та на розігріві гурту On-the-Go в малій опері і в багатьох клубах Києва.Група записала демо-альбом Everyting is New.

Свою творчість гурт презентував у багатьох клубах Києва, Національному виставковому комплексі "Експоцентр Україна", були на "розігріві" московського гурту "On hte Go" на сцені Київської малої опери. Дарували слухачам пісні й на VI міжнародному фестивалі сучасного мистецтва "Гольф Fest", котрий проходив у вересні в столиці. Були учасниками фестивалю "Арт-пікнік".

Колектив "Husak", отримавши за перемогу в фестивалі кошти, планує незабаром записати перший компакт-диск і продовжувати свою творчість.


Ванда Вітковська

www.0412.ua

Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 635 | Добавил: Про100людин | Теги: Конкурс, Husak, рок-фест, Bar Hot | Рейтинг: 0.0/0