tattoo iris
Главная » 2013 » Февраль » 8 » Житомирська поетеса Марія Рудак та Народна артистка України Ніна Матвієнко проведуть благодійний творчий вечір
10:31
Житомирська поетеса Марія Рудак та Народна артистка України Ніна Матвієнко проведуть благодійний творчий вечір

Він є частиною Всеукраїнського телепроекту пісенно-танцювального марафону "Твій Час" на  підтримку дітей-сиріт з інтернатних установ. Окрім пісенно-поетичної частини програми, де виступатимуть місцеві поети, композитори та виконавці, організатори влаштували благодійну виставку-продаж творчих робіт дітей з особливими потребами. Зібрані гроші підуть на організацію проекту "Твій Час".

Ініціатива проведення творчої зустрічі і Всеукраїнського телепроекту "Твій Час" належить Житомирській міській дитячій організації "Все робимо самі", яку очолює Богдан Купчинський:

"Вечір – благодійний, адже збиратимемо кошти на Проведення всеукраїнського проекту. Сьогодні вже є домовленості з певними спонсорами проекту, але цих грошей – недостатньо. Маємо долучати людей до благодійності, адже якщо будемо прости сидіти і чекати на допомогу, то можемо і не дочекатися"

Благодійний вечір поетеси Марії Рудак за участі Ніни Матвієнко розпочне низку подібних творчих зібрань, які в рамках Всеукраїнського проекту впродовж місяця пройдуть в 10 великих містах України. У Житомирі він відбудеться вже цієї п’ятниці о 16.00 годині в залі Богунської районної ради.
Категория: НОВОСТИ | Просмотров: 545 | Добавил: Про100людин | Теги: Ніна Матвієнко, Марія Рудак, благотворительность, Концерт | Рейтинг: 0.0/0