tattoo iris
Главная » 2012 » Декабрь » 5 » Житомирський рок-гурт «Sad Alice Said» готується вразити слухачів містичним синглом
22:48
Житомирський рок-гурт «Sad Alice Said» готується вразити слухачів містичним синглом

Нещодавно в офіційній спільноті житомирського гурту «Sad Alice Said» у соцмережі «ВКонткаті» з’явилося повідомлення про те, що музиканти закінчили запис нового синглу із промовистою назвою «Alive» та мають намір скоро порадувати всіх релізом.

Для з’ясування усіх подробиць www.1.zt.ua зв’язались із фронт-вумен колективу Алісою Шакор, котра і пролила світло на останні події у житті «Sad Alice Said».

– Чим «Sad Alice Said» порадує слухачів цього разу – що собою являтиме ваш новий сингл?
– Сингл «Alive» – атмосферна та дуже сильна, за своїм змістовим наповненням, пісня. Я думаю, слухачам буде цікаво почути «Sad Alice Said» у такому містичному аранжуванні.

– А коли і за яких обставин була написана пісня?
– «Alive» – це творіння Павла Лихотвора (гітарист гурту). Вперше текст пісні для «Sad Alice Said» написаний не мною.:) Ніколи не могла би подумати, що зможу настільки відчути настрій чужої лірики і, тим більше, виконувати її як власну. Але тут, мабуть, нічого дивного, адже ми з Павлом вже багато років на одній хвилі і в одному напрямку. Пам’ятаю, як Паша сказав мені, що ця пісня просто створена для мого голосу, і він був цілком правий.

– Один із ваших на сьогодні найбільш успішних синглів «Open Your Eyes» записувався у Києві на студії «MortonStudio», власником якої є саундпродюсер, звукорежисер і лідер найуспішнішого в Україні хеві-метал проекту «Morton» Макс Мортон, котрий співпрацював із такими гуртами, як «MorphineSuffering», «InfiniteTales», «Крылья», «Marvel», «Grimfaith», «Backchat», «SolInside», «Ефір», «Morton». А запис «Alive» теж проходив на цій студії?
– Так, як і попередні сингли, «Alive» теж був записаний на студії Макса, чому ми безмежно раді. Робота з Максом завжди продуктивна, цікава та професійна. Взагалі вважаю, що пристойної альтернативи в Україні немає і не буде.

– Чи відома вже орієнтовна дата релізу синглу? Де плануєте презентуватися?
– Плануємо онлайн-презентацію 5 грудня на аккаунтах «Sad Alice Said» у соцмережах «ВКонтакті» та «Facebook» – vk.com/club1993101 і facebook.com/Sad.Alice.Said.

– Це буде лише digital-сингл?
– Так, це буде digital-сингл, який можна буде замовити на «iTunes», «Amazon» та в інших Інтернет-магазинах.

– Чи супроводжуватиметься вихід синглу ще й презентацією відеокліпу?
– Так, порадуємо цього разу студійним відео. Думаю, це буде не менш цікаво, ніж кліп. Реліз відбудеться одночасно із треком. І, між іншим, режисером та оператором відео став також Макс Мортон.

– Між попереднім сиглом «Fade» і новою роботою – майже тримісячний інтервал. Що змінилося в житті гурту «Sad Alice Said» за цей час?
– Стали більше працювати над новим матеріалом, займатися прмоушном. Частково придбали нові інструменти. По факту нічого кардинального не відбулося, але робиться дуже багато роботи і це надихає. А якщо говорити про зміни у складі гурту, то в «Sad Alice Said» завжди змінюється такий персонаж, як ударник. Зараз ми в котре у пошуках гідного музиканта. А основа ж гурту – Аліса, тобто я, брати-траблмейкери Павло і Сергій Лихотвори (гітара і бас) і Юлія Балан (клавішні) – незмінна вже багато років.

– У травні 2011 року вийшов ваш дебютний міні-альбом «Clock of Eternity», до якого увійшли чотири композиції. А коли вже чекати від «Sad Alice Said» повноцінного LP?
– Зараз ми над цим думаємо. Поки що – жодних точних дат і деталей. Але плануємо випустити альбом до кінця 2013-го року.

– Між іншим, EP «Clock of Eternity» був випущений за підтримки австралійського digital-лейблу «blueFreya». Зараз продовжуєте із ними співпрацю?
– Також працюємо і з австралійським лейблом. Але для релізу повноформатного альбому будемо шукати більш дорослий, серйозний лейбл.

– Паралельно з робою у «Sad Alice Said» музиканти гурту займаються і власними сайд-проектами. Зокрема твоє із Павлом Лихотвором спільне дітище «ZviTrom», представлене у мережі влітку минулого року, справило приємне враження на багатьох слухачів. При цьому пісня «Garden of Our Thoughts» абсолютно не схожа на репертуар «Sad Alice Said». Принаймні за стилем музики це не gothic або symphonic metal, за якими вас звикли упізнавати. Чи є намір надалі просувати «ZviTrom», тобто популяризувати цю музику не лише в Інтернеті? Так, «Garden of Our Thoughts» цілком могла би стати саундтреком до котрогось із діснеєвських мультфільмів.

– Це не дивно, що музика зовсім інша. На те він і сайд-проджект. Проект «ZviTrom»був створений Пашею. Він запропонував мені стати голосом для його музики.:) Павло вже давно займається композиторською діяльністю і я вірю, що колись його творіння таки стануть саундтреком до серйозного фільму, гри або ж мультфільму.:) Проект ми не заморозили, просто зараз щільно зайняті групою . Думаю, у майбутньому ми серйозніше займемося студійною роботою і популяризацією «ZviTrom».
А ось «Sad Alice Said» я б не назвала таким відвертим готик-металом. Ми не заганяємо себе у якісь стилістичні рамки, наприклад у деяких нових піснях чітко прослуховуються елементи пост-року, в інших – фолку. Хочеться просто створювати якісну музику від душі, що ми успішно й робимо.

- А крім «Garden of Our Thoughts», чи є ще музичні твори вашого з Павлом співавторства у рамках проекту «ZviTrom»?

– Так, є ще кілька композицій, над якими ми обов'язково будемо працювати. І хто знає, може навіть зовсім скоро! :)
Категория: ГАЛЕРЕЯ | Просмотров: 548 | Добавил: Про100людин | Теги: «Sad Alice Said» | Рейтинг: 5.0/1