tattoo iris
Главная » 2013 » Март » 19 » ПРОШЕДШЕЕ. Житомирському обласному академічному театрі ляльок чергова прем’єра
19:19
ПРОШЕДШЕЕ. Житомирському обласному академічному театрі ляльок чергова прем’єра

У міжнародний День лялькаря, який відзначатимуть 21 березня, на сцені театру презентують музичну казку "Лускунчик, або Повір у казку".

Вистава є дипломною роботою молодої столичної режисерки Тетяни Полякової – студентки Національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого.
В основі постановки класичний сюжет Ернста Гофмана "Лускунчик і мишачий король".
"Обираючи матеріал для вистав, найчастіше звертаюся до класики драматургії, – каже Тетяна Полякова. – Адже у творах тих часів піднімаються питання, які є актуальними і донині:
"Ми намагаємося слідувати переконанню Гофмана, що потрібно бачити і цінувати красу внутрішню, а не зовнішню мішуру, яка зараз є актуальною. Саме тому ми хочемо показати і маленькому, і дорослому глядачеві, що цінувати треба саме внутрішню красу – вона набагато ширша, різноманітніша, барвистіша, бо у кожного є своя якась "родзинка", яку треба лишень розгледіти"
Цікаво, що під час вистави на сцені глядач бачитиме не лише ляльок, а й самих акторів. Точніше, танцювальні та музичні номери у їх виконанні. Авторка п’єси Надія Паладій переконана, що вистава не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих:
"У цій казці ми намагалися відтворити стилізацію 18 століття. Епоха Гофмана – це епоха королів, однак тема є актуальною і досі, адже всі дівчатка мріють про їхніх принців, які прийдуть до них і разом вони створять свою казку. Вистава неодмінно зацікавить і дітей, і дорослих, адже на деякий час поверне усіх в різдвяну атмосферу чудес і здійснення мрії"
Прем'єрний показ вистави заплановано на 15.00 годину у четвер, 21 березня.

Категория: ДЕТЯМ | Просмотров: 462 | Добавил: Про100людин | Теги: Лускунчик, Тетяна Полякова, ляльковий театр, або Повір у казку | Рейтинг: 5.0/1